20 Şubat 2013 Çarşamba

Scientific Research Project of Anadolu University (Project No:1301E014) "Development and Implementation of A Digital Lifelogging System for Management of Lifelong Learning Experiences"

Anadolu Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi (Proje No:1301E014) "Yaşam Boyu Öğrenme Deneyimlerinin Yönetimi Amacıyla Bir Dijital Yaşam Günlüğü Sisteminin Geliştirilmesi ve Uygulanması" 


Anadolu Üniversitesi Proje Birimine 15 Aralık 2012'de sunmuş olduğum "Yaşam Boyu Öğrenme Deneyimlerinin Yönetimi Amacıyla Bir Dijital Yaşam Günlüğü Sisteminin Geliştirilmesi ve Uygulanması" isimli bir Bilimsel Araştırma Projesi önerisi 15 Şubat 2013 tarihinde kabul edildi. 


Projede benimle birlikte Arş.Gör. İlker Kayabaş, Arş.Gör. Buket Kip ve Ayşe Peri Mutlu uygulayıcı araştırmacılar olarak görev alacaklar. 18 ay sürecek projenin özetini http://kisiselogrenmeortamlari.blogspot.com/2012/12/development-and-implementation-of.html isimli yayında yayınlamıştım. Projeye ait gelişme raporlarını http://personalinformationsystems.blogspot.com/ bloğumda yayınlamaya devam ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kişisel öğrenme ortamları konusunda deneyimlerinizi ve çalışmalarınızı benimle paylaşabilirsiniz.